Hlavní navigace

stravné v cizí měně

  • (neregistrovaný) 90.176.40.---

    21. 3. 2008 12:49

    Dobrý den,
    dělám cesťáky v cizí měně. V zákonu se uvádí, že se sazba stravného vynásobí počtem CELÝCH hodin v zahraničí. Když mi vychází, že tam byl 3,5 mám to krátit 3 nebo 4?
    Předem děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2008 14:06

      Anna (neregistrovaný) 62.40.91.---

      Re: stravné v cizí měně
      Mám pocit, že nevíte, že stravné upravuje nyní Zákoník práce,
      konkrétně § 170.
      Podrobnosti najdete přímo na této stránce v záložce zákony, kde
      je Zákoník práce, výpočet stravného je i v záložce Finance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).