Hlavní navigace

DPPO 2007 - vyplnění odpisů

  • (neregistrovaný) 89.102.195.---

    22. 3. 2008 15:37

    Když vyplňuji odpisy hmotného a nehmotného majektu, tak do kolonky B a) na píšu jen daňové odpisy u hmotného a nehmotného majektu nad zákon.hranici 40 a 60 tisic a do B b) účetní odpisy jak hmotného a nehmotného majetku nad 40 a 60 tis. a účetní odpisy drobného majetku?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 3. 2008 16:51

      Jaromír (neregistrovaný) 83.208.229.---

      Re: DPPO 2007 - vyplnění odpisů
      Do b) píšete pouze ty účetní odpisy, které jsou uznány jako daňové podle § 24, tedy v podstatě jen odpisy drobného majetku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).