Hlavní navigace

Zálohy na dań z příjmu

  • (neregistrovaný) 85.71.232.---

    25. 3. 2008 10:27

    Za rok 2007 mi vyšla daň cca 36.000 Kč. Když ještě odečtu dvě děti tak mi vyjde platit 24.000 Kč. Musím na rok 2008 začít platit zálohy na daň, která částka se počítá do těch třiceti tisíc? Prosím pomozte.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2008 10:40

      ccb (neregistrovaný) 213.211.34.---

      Re: Zálohy na dań z příjmu
      §38a odst. 2 - "Zálohy neplatí poplatníci jejichž pposlední známá daňová povinnost nepřesáhla 30 000 Kč." Vaše známá daň.povinnost za rok 2007 je tedy 24000 - zálohy neplatíte!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).