Hlavní navigace

Výpověď daná zaměstnavatelem

  • (neregistrovaný) 85.70.51.---

    26. 3. 2008 15:10

    Dobrý den, mohla bych požádat o radu? Dostala jsem výpověď která je formulovaná takto:

    Výpověď z pracovního poměru dle §52 a) - zákoníku práce. Výpověď je mezi stranami xx a yy (nechci jmenovat) ke dni 30. 04. 2008. Obě stany se na dohodě shodli bez dalších nároků.

    Zajímá mě, jestli je to napsané dobře a jaké jsou v tomto případě nároky na odstupné. Zatím jsem to nepodepsala, protože s tím nesouhlasím a požaduji odstupné, ale nevím jak mám dále postupovat. Zaměstnavatel tvrdí, že nemá peníze.

    Předem děkuji za odpoveď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).