Hlavní navigace

Přechod z PÚ na daňovou evidenci-lze?

  • (neregistrovaný) 77.48.78.---

    31. 3. 2008 17:27

    Dobrý den.
    OSVČ byla od 2003-2006 ve sdružení ještě s jednou osvč.
    Vedli podvojné účetnictví.
    k 31.12.2006 sdružení skončilo. Může vést od roku 2007 daňovou evidenci?
    Díky
    Lea

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2008 17:47

      Irena (neregistrovaný) 89.102.186.---

      Re: přechod z PÚ na daňovou evidenci-lze
      Mohl by přejít na DE až od r. 2008, aby splnil podmínku §1 odst,2/ ZÚ t.j. povinnost vést účetnictví alespoň 5 lpo sobě jdoucích úč.období.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).