Hlavní navigace

Stravenky !!!

  • (neregistrovaný) 85.207.129.---

    1. 4. 2008 13:07

    Prosím pěkně, mohl by mi někdo poradit. Zaměstnanec má normální pracovní dobu 8 hodin denně. Za kolik odpracovaných hodin mu mohu poskytnout ještě stravenku, když např. navštíví lékaře. Myslím, že za 4 odprac. hodiny , ale někdo mi říkal, že snad je to teĎ nově za 5 hodin ? Popřípadě, kde to najdu, v jakém zákoně. Děkuji mockrát.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 4. 2008 13:37

      MaDal (neregistrovaný) 90.176.63.---

      Re: Stravenky !!!
      po 3 hod. - ZDP § 24 odst. 2 písm. j) bod 4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).