Hlavní navigace

Zdravotní+soc.přehled

  • (neregistrovaný) 88.100.149.---

    2. 4. 2008 23:16

    Dobrý večer,jsem OSVČ,chtěl bych se zeptat,jestli se k příjmům ř.101 pro výpočet SP+ZP přičítá úrok ř.38 DP+ř.105 ostatní úpravy zvyšující příjem?
    Děkuji.Evžen

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2008 8:22

      Hanah (neregistrovaný) 85.71.153.---

      Re: Zdravotní+soc.přehled
      úrok se nepočítá je podle §8
      ostatní úpravy se započítavájí příloha č.1 DP je celá podle §7

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).