Hlavní navigace

Faktura za provizi

  • (neregistrovaný) 88.102.164.---

    3. 4. 2008 9:57

    mám udělat fakturu za I.Q 2008 provize za prodej nápojů z automatu. Bude tam DPH a kolik? Musí být datum vyst, usk. 31.3., že?
    děkuji
    Katka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 4. 2008 22:41

      Ali (neregistrovaný) 217.196.213.---

      Re: Faktura za provizi
      Sazba DPH 19%, fakturovat musíte dle ujednání ve smlouvě, máte-li ujednáno fakturovat čtvrtletně a jste čtvrtletními plátci DPH, tak by ve smlouvě mělo být DUZP stanoveno vždy k poslednímu dni čtvrtletí. Vystavení daňového dokladu dle §26 zák. o DPH do 15 dnů od DUZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).