Hlavní navigace

Uznat toaletní papír?

  • (neregistrovaný) 88.102.6.---

    3. 4. 2008 13:43

    Vím, že nákup toaletního papíru je daňově uznatelný. Ale jak souvisí s účelem dosažení, udržení a zajištění zisku? :-))))))))

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2008 14:22

      Helena K. (neregistrovaný) 62.209.200.---

      Re: Uznat toaletní papír?
      dost dobrý, kolega pravil - kdyby se náš obchodník neutřel - odpudil by zákazníky - a máte hnedka ztrátu.?!?!:-)))

    • 3. 4. 2008 14:26

      Zlatka (neregistrovaný) 88.146.42.---

      Re: Uznat toaletní papír?
      *****************
      586/92 § 24/2/j - pracovní a sociální podmínky, péči o zdraví a zvýšený rozsah .... bod 1 ...........hygienické vybavení pracovišť

    • 3. 4. 2008 15:39

      v.e.n.d.y. (neregistrovaný) 85.71.122.---

      Re: Uznat toaletní papír?
      No vida, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, jak budu dokazovat FU :-)))))))))) To s tím obchodníkem si budu pamatovat:-)))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).