Hlavní navigace

Prohlášení poplatníka z příjmu FO atd.

  • (neregistrovaný) 88.102.164.---

    7. 4. 2008 7:13

    musí být podepsané i když neuplatňuje slevu na poplatníka?
    vyplňuje se ještě něco kromě toho, že napíšu, že neuplatňuje?
    děkuji
    Katka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 4. 2008 7:25

      beta (neregistrovaný) 82.142.65.---

      Re: Prohlášení poplatníka z příjmu FO at
      příklad: Starobní důchodce má jen starobní důchod do výše osvobozené od daně, žádné jiné další příjmy §§ 7-10, má příjem ze závislé činnosti (dejme tomu, že je u vás na DPČ), nepodepíše daňové prohlášení u Z-ele, má sráženou zálohovou daň (v měsíci více než 5.000,- Kč), pak mu vzniká povinnost po skončení roku podat daňové přiznání, kdežto když podepíše, nemá povinnost podání přiznání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).