Hlavní navigace

Zboží pro slovenského zákazníka

  • (neregistrovaný) 90.177.158.---

    9. 4. 2008 12:34

    Dobrý den, jsme šicí dílna na území ČR (plátci DPH) a dostali jsme zakázku na šití pracovních oděvů pro firmu ze Slovenska (plátce). Bude vystavená faktura s nebo bez DPH ? Zboží si sami od nás odvezou. Děkuji Renata

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 4. 2008 14:27

      Vladík (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Zboží pro slovenského zákazníka
      Bez DPH, ale musíte nějak prokázat, že opustilo ČR, nejlépe nějakým přepravním dokladem, nebo čestným prohlášením odběratele, že odváží zboží do jiného státu.

    • 9. 4. 2008 14:33

      Renata (neregistrovaný) 90.177.158.---

      Re: Zboží pro slovenského zákazníka
      Děkuju, takže stačí, když někam dolů na fakturu uvedu, že odběratel čestně prohlašuje, že zboží bude dopraveno na území Slovenské republiky ? tak nějak ?

    • 9. 4. 2008 14:48

      Vladík (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Zboží pro slovenského zákazníka
      Ano, a měl by vám to podepsat, dále tam musíte uvést, že je to plnění osvobozené od DPH dle § 64 ZDPH, jako dodání zboží do JČS EU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).