Hlavní navigace

Platový výměr

  • (neregistrovaný) 88.103.253.---

    10. 4. 2008 7:47

    Prosím o radu.Musí platový výměr musí obsahovat formulaci "Proti tomuto rozhodnutí je možno podat námitky do 15 dnů ode dne doručení.Námitky nemají odkladný účinek" ?
    Máme takto vystavené platové výměry pro pracovníky obce a nevíme,zda je to dobře a podle jakého zákona by se mohll pracovník odvolat proti platovému výměru.
    Díky za odpověď Dana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 4. 2008 8:23

      baba (neregistrovaný) 194.228.235.---

      Re: platový výměr
      Zřejmě vám unikl § 113, odst. 4, který přesně vymezuje, co musí platový výměr obsahovat. Mrkněte na to.

    • 11. 4. 2008 7:36

      Dana (neregistrovaný) 88.103.253.---

      Re: platový výměr
      Díky, Dana

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).