Hlavní navigace

Nákup knih, časopisů a CD do kavárny

  • (neregistrovaný) 213.168.178.---

    14. 4. 2008 7:19

    Dobrý den,
    prosím o radu: setkal jste se někdo s účtováním zakoupených knih, časopisů a cédéček s hudbou do kavárny? Lze účtovat (v přiměřené výši) do daňových nákladů? Tyto jsou k dispozici zákazníkům v prostorách kavárny. Předem děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 4. 2008 7:42

      Jaromír (neregistrovaný) 77.104.253.---

      Re: nákup knih, časopisů a CD do kavárny
      Pokud opravdu jsou ty výše uvedené věci zákazníkům kavárny k dispozici, velmi lehce zdůvodníte jejich daňovou uznatelnost podle § 24/1 ZDP. Pokud je máte ovšem doma v knihovně........to už by bylo horší :-).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).