Hlavní navigace

Jak pracovat s FOdo zahraničí?Prosím...

  • (neregistrovaný) 89.176.15.---

    14. 4. 2008 11:51

    Mám poprvé v ruce vystavenou fakturu do zahraničí.........je samozřejmě nejen v eurech,ale i v korunách,ale chci se zeptat,jak to správně zapsat do účetnictví?Dám ji normálně v řadě jako české faktury?Akorát mohu nebo tedy musím i uvést DPH,když je to za službu v zahraničí? A jak to mám pak dále uvádět na přiznání? Prosím poraĎte mi,nemám zkušenosti s vystavováním faktur do zahraničí:)
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 4. 2008 17:42

      Hedva (neregistrovaný) 195.70.135.---

      Re: Jak pracovat s FOdo zahraničí?Prosím
      Jak zvolíte číselnou řadu je na Vás.
      Služba v zahraničí je nic neříkající pojem. Prostudujte si § 9 a 10 Z o DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).