Hlavní navigace

Soukromé příjmy §9-uvést do přizn.DPH?

  • (neregistrovaný) 90.176.48.---

    15. 4. 2008 13:44

    dobrý den, osvč, čtvrtletní plátce dph, DE. Má příjmy z podnikání (§7) + soukromé příjmy z pronájmu bytu, který není majetkem firmy, je to soukromý byt (§ 9).
    Musím tyto příjmy z pronájmu bytu (3000 Kč) uvést do přiznání k DPH (ř.530)?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 4. 2008 14:45

      DM (neregistrovaný) 195.47.78.---

      Re: soukromé příjmy §9-uvést do přizn.DP
      Na radu daň. poradce jsem je uváděla.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).