Hlavní navigace

Pojistné do nákladů?

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    15. 4. 2008 19:23

    Dobrý večer, slyšel jsem, že si od roku 2008 nemůžu uplatnit sociální a zdravotní pojištění do nákladů. Bohužel to nemůžu vyčíst ze zákona o dani z příjmů - nebo to neumím.
    Poradí mi někdo, kde to najdu?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 4. 2008 19:28

      Lenka (neregistrovaný) 81.90.174.---

      Re: pojistné do nákladů?
      zde na záložce zákony-zákon o dani z příjmu-§7 vyškrtnutý odstavec 6

    • 15. 4. 2008 21:28

      Laďa (neregistrovaný) 62.240.178.---

      Re: pojistné do nákladů?
      Tak ten to myslím neřešil. Najdete to v novém ustanovení § 25 odst.1 písm.g .

    • 16. 4. 2008 9:34

      wall (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: pojistné do nákladů?
      V případě uplatňování paušálu:
      Je to v § 7, odstavec 8. V minulé úpravě tam bylo mimo odvodů OSSZ a ZP.
      V případě uplatňování prokázaných výdajů platí odpověď výše: §25,odst.1, písm. g

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).