Hlavní navigace

DPH na vstupu loňského roku

  • (neregistrovaný) 80.188.23.---

    16. 4. 2008 12:51

    Dobrý den

    údajně již letos se nemusí podávat dodatečné daňové přiznání za prosinec 2007 když mi přijde pozdě loňská faktura, nemůžu to najít v zákoně. poradí mi někdo???
    Děkuju moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 4. 2008 13:24

      VV (neregistrovaný) 212.96.178.---

      Re: DPH na vstupu loňského roku
      v zákoně to není, pouze v zápise z jednání KOV a MF. Zápisy jsou k dispozici na stránkách české daňové správy. Tento z 29.6.2007

    • 16. 4. 2008 13:28

      dita (neregistrovaný) 84.21.112.---

      Re: DPH na vstupu loňského roku
      a kdyz tonení v zákoně, ale pouze v zápise, jakou to má platnost? Nemusí se tedy podávat dodatečné? děkuji

    • 16. 4. 2008 13:43

      VV (neregistrovaný) 212.96.178.---

      Re: DPH na vstupu loňského roku
      Přečtěte si zápis, je tam zdůvodnění a odkaz na §104 DPH, dle kterého nemají FU žádnou možnost uplatnit nějakou sankci, protože tento § pojednává a možnosti posunu do jiného období a nehovoří se zde, že by to nešlo i z roku na tok

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).