Hlavní navigace

Služby spojené s dovozem zboží

  • (neregistrovaný) 193.165.104.---

    17. 4. 2008 9:42

    Prosím o radu - do Hamburku nám dodali zboží z Thajska (bude JSD). Speditérská firma z Hamburku - německé DIČ, nám fakturuje služby spojené s touto dodávkou, které provedla v Hamburku.
    Nevím jestli z této služby musím dodanit na vstupu i výstupu DPH.
    Nevíte někdo?
    Díky moc Květa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 4. 2008 15:19

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Služby spojené s dovozem zboží
      Ano. Do základu DPH zahrnete veškeré výdaje související s pořízením zboží (clo, spotřební da, platba deklarantovi, doprava, pojištění, skladné na trase....). Co je základem daně řeší § 38 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).