Hlavní navigace

Konec prac.poměru na dobu určitou

• (neregistrovaný) 81.25.17.---

18. 4. 2008 7:25

Zdravím všechny při pátku,

chtěl bych se ujistit zda budu postupovat dobře. Zaměstnanci končí prac. poměr na konci dubna (smlouva byla na rok) a nebude prodloužena. Jsme MO, musím poslat na OSSZ nějaký doklad o ukončení prac. poměru, když na smlouvě je uveden konec prac. poměru k 30.4.2008? Akorát tam budu muset poslat zápočtový list, aby ho potvrdili že? A co dovolena, zaměstnaci náleží klasicky dovolená za 4. měsíce tedy 6,5 dnů dovolené?
    Díky moc za rady

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 4. 2008 7:44

jana (neregistrovaný) 88.103.118.---

Re: Konec prac.poměru na dobu určitou
      Pošlete tam záp. list, dále zaměstnance musíte odhlásit na OSSZ a zdravotní pojišťovně. Dále vyplnit a podat evidenční list důch. pojištění. Dovolenou si buď do konce měsíce vybere, nebo mu jí musíte proplatit.

• 18. 4. 2008 7:54

jarda (neregistrovaný) 81.25.17.---

jj odlásit na OSSZ a ZP a poslat ELDP to jsem věděl. nebyl jsem si jistý co zda tam poslat nějaké to ukončení prac poměru a s délkou dovolené. Takže jestli jsem to pochopil dobře tak žádné ukončení prac poměru posílat nemusím a dovolená je tedy těch 6,5 dnu? Díky

• 18. 4. 2008 8:10

jana (neregistrovaný) 88.103.118.---

nevím kolik máte stanovenou dovolenou za rok. každopádně vydělíte počet dní dovolené za rok dvanácti a vynásobíte 4. Ukončení posílat nemusíte - ukončíte to odhláškou a dovolenou máte za povinnost pouze dorovnat.

• 18. 4. 2008 8:12

jarda (neregistrovaný) 81.25.17.---

díky moc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).