Hlavní navigace

POHODA a uzamčení dat

• (neregistrovaný) 85.71.114.---

21. 4. 2008 10:50

Zdravím, mohl by mi někdo poradit s následujícím problémem? Při přenosu dat z jednoho PC na druhý se nám "ztratila" část dat, jmenovitě agenda banky. A teď když ji tam chci znovu dát tak mi na fakturách ovšem zůstali ty původní úhrady, ačkoliv v bance mám pouze zápis počátečního stavu. A ty nejdou odmazat, neboť mám dole na liště ikonku zámku. Firma je po uzávěrce. Zkoušela jsem na záložce Záznamy odemknout, lae to vůbec nereaguje. Prosím, jestli s tím máte někdo zkušenosti, poraďte mi. na hotline už jsem psala, ale než se ozvou zkouším to i tady. Díky moc a přeji hezký den,Patricie.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 4. 2008 11:05

ija (neregistrovaný) 83.240.30.---

Re: POHODA a uzamčení dat
      Účetnictví/Účetní deník/ povel Odemknout účetnictví z nabídky Záznam/Zámek
      snad by to mělo fungovat, mám to z FAQ na www.stormware.cz

• 21. 4. 2008 11:14

P. (neregistrovaný) 85.71.114.---

Tak jsem to zkusila, ale bohužel-nefunguje to. Mám už udělanou uzávěrku a otevřené účetnictví nového roku.Po znovuzaúčtování bankovního výpisu tam mám ty úhrady 2x a něco se mi už ani nenabízí, neboť je to jakoby uhrazené :-(

• 21. 4. 2008 11:32

ija (neregistrovaný) 83.240.30.---

Tak asi jedině ta hotline - hlavu vzhůru, určitě to vyřešíte. Mám s Pohodou i jejich hotline fakt dobré zkušenosti :-)

• 21. 4. 2008 11:36

P. (neregistrovaný) 85.71.114.---

Tak teď jsem zkusila udělat tu vaši radu v loňském roce a tam to funguje :-) Jenže pokud si to vymažu tam a znovu otevřu účetnictví nového roku, tak budu muset naházet veškerá data znovu :-( A to se mi tak strašně nechce :-((( Ale i tak vám děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).