Hlavní navigace

Prosim o vas nazor-chyba v potvrzeni

• (neregistrovaný) 88.102.6.---

24. 4. 2008 8:44

Delala jsem potvrzeni pro banku na poskytnuti uveru a spatne jsem zapocitala nemocenskou - resp. ve mzdovem liste bylo v kolonce cisty prijem uz zapocitana nemocneska a ja jsem ji jeste pripocitala,takze v konecne fazi jsem potvrzila prijem za posledni 3 mesice spravne (to pracujeme uz v jinem ucetnim programu),ale za poslednich 12 mesicu chybne a to tak,ze jsem zamestnanci o 569 Kc vice. Poradite co mam delat? Mam zjistit od zamestnance, o jakou banku slo a zavolat tam?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 4. 2008 9:25

12 (neregistrovaný) 83.208.91.---

Re: Prosim o vas nazor-chyba v potvrzeni
      Paní Evo, asi bych to zatím nechala být, pouze bych si to na tom potvrzení napsala, že je tam nějaká chyba. Většinou banka si to pak ještě telefonicky ověřuje jestli jste vydala nějaké potvrzení atd., tak si myslím, že není problém se potom s nimi domluvit. A v dnešní době částka 569 Kč není tak vysoká, aby to mohlo být bráno jako nějaký úmysl obohatit se.

• 24. 4. 2008 9:47

eva (neregistrovaný) 88.102.6.---

Banka uz mi volala, ale resila pouze obecne info-zdali je zamestnanec, zdali neni ve vypovedi atd. Takze banka uz nezavola. Jejda ja jsem ale zmatena, ja to ani neokopirovala a dneska jsem to vystavila dalsimu zamestnanci a neokopirovala jsem to potvrzeni.

• 24. 4. 2008 9:51

12 (neregistrovaný) 83.208.91.---

paní Evo, už se to tady jednou také řešilo a z vlastní zkušenosti vím, že,co vydám zaměstnanci do ruky, tak si udělám kopii, Tady hlavně je problém, že ty zaměstnanci si mohou to potvrzení poupravit podle svého a mohl by být pak ten malér.

• 24. 4. 2008 10:06

eva (neregistrovaný) 88.102.6.---

Děkuji za upozorneni, to co uz jsme vystavila a neokopirovala,tak to uz bohuzel nezmenim. Ale do budoucnosit si kopie urcite budu delat. Mam se jeste hooooooooooodne co ucit

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).