Hlavní navigace

Konstrukční práce pro Ukrajinu- DPH

  • (neregistrovaný) 193.165.104.---

    24. 4. 2008 14:58

    Fakturujeme konstrukční práce pro ukrajinského odběratele. Výkresová dokumentace je přenášena počítačově. Na provedené práce vystavujeme fakturu bez DPH a uvádíme v přiznání v řádku 510. Je to správně?
    Prosím o Vaše názory.
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 4. 2008 11:10

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.54.---

      Re: Konstrukční práce pro Ukrajinu- DPH
      Není uveden základní údaj - k jakému místu jsou konstrukční práce vázány - ad § 10/1 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).