Hlavní navigace

Exekuce

 • (neregistrovaný) 193.179.143.---

  25. 4. 2008 13:23

  Dobrý dem.Omlouvam se , ale nevěděla jsem do jakeho bloku mam tento svůj dotaz zařadit, tak ho píši zde.Asi před 2 měsici jsme si s přitelem koupili dům od relitky,Dům byl od lońských prazdnin neobydleny jelikož byvali majitele o dum přišli z důvodu čerpani elektřiny na černo,dům koupila firma a prodavala jej přes realitku.Dům jsme koupily a zjistily že byvala majitelka zde ma porad trvaly pobyt,Ten jsme ji zrušily přes spravni řizeni.Jenže asi před tydnem se u nas objevila Exekutorka stim že ta byvala majitelka nesplaci pujčka,Tak se chci zeptat jestli maji pravo nam něco ekuovat.Předem děkuji za odpověď.Lucie

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 4. 2008 13:40

   Jana (neregistrovaný) 83.208.23.---

   Re: Exekuce
   Myslím si že ne. Rozhodující je ,že máte smlouvu s realitkou a ta vám to prodala a zajistila ,že jste v listu vlastnictví zapsáni.
   Trvalé bydliště nic neřeší.Argumentujte smlouvou od realitky a výpisem z LV.
   Bývalá majitekka není vlastníkem a ve vašem domě nic vlastního nemá a tak zde nemají co vzít do exekuce.

   Jana

  • 25. 4. 2008 13:55

   12 (neregistrovaný) 83.208.91.---

   Re: Exekuce
   >>hlavně musíte jednat, nevyhazovat a neignorovat dopisy od exekutora. Víte, jak oni jsou strašně rychlý a nemáte odvolání. Z vlastní zkušenosti vím, že náš zaměstnanec si vzal půjčku, přestal jí platit a přišla na něj exekuce. Byl paradox, že dopisy na něj začala posléze banka posílat na naší adresu - sídlo zaměstnavatele, shodou okolností je to i naše trvalé bydliště.Když jsme na tu banku upozornili, tak vůbec jí to nezajímalo. Když jsme poslali dopisy doporučeně na doručenku, tak na ně nikdo nereagoval.tak tam manžel letět, podal stížnost a dokud oni mu to písemně nedali na místě, že se spletli a že naše adresa nemá nic společného s tím našim zaměstnancem, tak se z té banky nehnul.Domnívám se, že kdybychom nereagovali včas, tak asi nemám s čím psát do zdejší diskuze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).