Hlavní navigace

Mám nárok na náhradu za cestu do zaměst?

• (neregistrovaný) 85.70.204.---

2. 5. 2008 7:54

Dobrý den,
    firma se stěhuje o cca 10 km.
    Mám nárok na náhradu za zvýšené náklady za cestu do a z práce?
    Děkuji moc

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 5. 2008 10:04

Alča (neregistrovaný) 90.176.117.---

Re: Mám nárok na náhradu za cestu do zam
      Nárok nevzniká automaticky. Záleží jen na firmě, pokud Vám něco přispěje.

• 2. 5. 2008 11:33

v.e.n.d.y. (neregistrovaný) 85.71.122.---

Jinak je to změna pracovní smlouvy, se kterou nemusíte souhlasit...

• 2. 5. 2008 19:58

Zuzka (neregistrovaný) 85.71.226.---

Bože, to je fakt problém. Líbí se Vám ta práce? Pokud ano, buďte ráda, pokud ne, odejděte. To jsou samé nároky a nároky, jde o to, jestli by Vás někdo přemlouval, abyste zůstala. Ach jo.

• 2. 5. 2008 21:59

anonymous (neregistrovaný) 212.80.86.---

OT: Mám nárok na náhradu za cestu do zam
      To co teď napíši nemá žádnou souvislost s tazatelkou. Jenom mi to Zuzka tak nějak připomněla.
      Mám jednu známou, která dělala v lékárně nějakou tu pomocnou sílu. Majitelka za ní přišla, že potřebuje, aby jeden den v týdnu (číslem 1) jezdila do lékárny v sousední vesnici, vzdálené 5 km (slovy pět), spojení celkem bez problémů. Samozřejmě se raději nechala vyhodit s odstupným, protože ona se musí starat o děti!! (14, 18 a 20). Navíc její manžel chodí na směny!!! Její chlap tehdy dělal 24, takže jeden práce a 3 dny doma. Navíc nebyl problém si směnu přehodit tak, aby ji neměl v den, kdy by ona jela celých 5 km z domova. O tom, že v rodině ještě figurovala babička raději ani nepíši.

• 2. 5. 2008 22:53

v.e.n.d.y. (neregistrovaný) 85.71.122.---

Re: OT: Mám nárok na náhradu za cestu do
      Hezký příběh, je to o tom,zda chci a nebo nechci pracovat....jezdila jsem 3 roky každý den autem 103 km do práce a 103 km z práce a šlo to taky....a i ted to mám 60 km a nevzlykám.Bud budu dělat za polovic, ale budu ve tři hodiny doma, nebo holt musím cestovat, každého volba....:-)))))))))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).