Hlavní navigace

Obchodní zástupce a prac. cesta

  • (neregistrovaný) 80.188.216.---

    21. 5. 2008 7:05

    Dobrý den,
    jak je to prosím u obchodního zástupce. Když má ve smlouvě uvedeno místo výkonu práce ČR. Denně vyjíždí na pracovní cestu nebo jde o normální výkon práce? (asi ZP§34/2, ale není mi to moc jasné). Pokud by šlo o PC má nárok na stravné (>5hod.). Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 5. 2008 8:05

      Libuse (neregistrovaný) 193.85.236.---

      Re: Obchodní zástupce a prac. cesta
      I kdyz ma ve smlouve napsano misto vykonu prace CR MA NAROK na cestovni nahrady pri ceste delsi jak 5 hodin.
      Cestovni nahrady mu nelze uprit, vychazi se z toho, ze misto vykonu prace je tam kde se zamestnanec obvykle zdrzuje nebo kde ma firma sidlo i kdyz je ve smlouve uvedena cela CR.
      Denni pravidelne cesty lze osetrit pausalem

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).