Hlavní navigace

Stat. orgán - ZP

  • (neregistrovaný) 77.78.81.---

    28. 5. 2008 14:13

    Dobrý den, prosím moc o radu.Od 1.1.08 platí,že se z odměny stat. orgánů se odvádí ZP, ale pokud v měsící, ve kterém je odměna - je to pravda? Můžete mi prosím někdo pomoci s odkazem, kde bych toto přímo našla, abych to měla potvrzené? Děkuji moc za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 5. 2008 16:46

      Pavel (neregistrovaný) 80.188.72.---

      Re: Stat. orgán - ZP
      zákon č. 48/1997 Sb.
      § 5a
      § 8/2/i
      § 10/1/a

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).