Hlavní navigace

Pojištění firmy daňově-nedaňově?

  • (neregistrovaný) 88.102.34.---

    29. 5. 2008 8:06

    Naše firma uzavřela pojištění u Kooperativy, které sjednává obecné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku, dále dodat.pojištění , které se vztahuje na odpovědnost za škodu způsobenou na movité věci, kterou pojištěný převzal za účelem provedení objednané věci a dodatk.pojištění , které se vztahuje na náhradu nákladů léčení vynaložených zdravotní pojišťovnou na zdravotní péči poskytovanou zaměstnanci pojištěného, který utrpěl újmu v důsledku pracovního poměru. Je toto daňový náklad firmy? Já bych řekla, že nedaňový, ale nejsem si jistá, proto prosím o váš názor.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 5. 2008 8:14

      ccb (neregistrovaný) 213.211.34.---

      Re: pojištění firmy daňově-nedaňově?
      podle mne daňově dle §24 odst. 2 pís. e)

    • 29. 5. 2008 9:01

      ccb (neregistrovaný) 213.211.34.---

      Re: pojištění firmy daňově-nedaňově?
      ano

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).