Hlavní navigace

Prohlížení os.skříněk zaměstnanců

  • (neregistrovaný) 194.228.10.---

    29. 5. 2008 10:13

    Dobrý den,
    může zaměstnavatel kontrolovat v práci osobní skřínky zaměstnanců?
    Je na to nějaký paragraf?

    Alena

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 5. 2008 10:44

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: prohlížení os.skříněk zaměstnanců
      § 248/2 ZP, stanovení možnosti kontrol v pracovním řádu, proškolení zaměstnanců a v nezbytném rozsahu možnost kontrol skříněk,zda tam není majetek firmy-dodržet nezbytný rozsah a ochranu osobnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).