Hlavní navigace

DPH za teplo, kolik % - spěchá

  • (neregistrovaný) 88.146.68.---

    2. 6. 2008 11:00

    Prosím Vás o radu, urychleně mám ověřit, zda nám - firmě - správně účtují teplo a sazbu DPH. Je 9% správně? Nejme plátci DPH a nikdy jsem to neřešila.

    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 6. 2008 10:09

      R (neregistrovaný) 83.69.52.---

      Re: DPH za teplo, kolik % - spěchá
      Ano, §47 odst. 2 zákona o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).