Hlavní navigace

Vypůjčené vozidlo

  • (neregistrovaný) 88.101.143.---

    18. 6. 2008 7:56

    Prosím, otec si vezme vozidlo na úvěr pro syna, který začíná podnikat. Sillniční daň zaplatí otec? Syn si může uplatňovat náhradu za spotřebované pohonné hmoty-průměrná spotřeba z TP x cena PHM x počet ujetých km/100. Je to tak? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 6. 2008 10:20

      Ludmila (neregistrovaný) 88.103.101.---

      Re: vypůjčené vozidlo
      Řekla bych, že se jedná o vozidlo vypůjčené, takže jen výdaje za spotřebované pohonné hmoty. Viz. zák. 586/1992Sb, §24 odst. 2 písm. k 3.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).