Hlavní navigace

DPH přiznání

  • (neregistrovaný) 213.226.232.---

    25. 6. 2008 8:55

    Dobrý den. Prosím na jaký řádek v daň.přiznání DPH uvedu vyfakturovanou částku za službu (komletace dílců) pro Rakousko(plátci DPH)? Stačí to uvést jen na ř. 510 nebo i na jiném řádku?Dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 6. 2008 10:11

      Marek (neregistrovaný) 213.180.35.---

      Re: DPH přiznání
      Dobrý den, pokud máte na mysli službu fakturovanou dle § 10/4/c nebo § 10/5 - to záleží na tom, kde je ta kompletace prováděna, pak v obou případech uvádíte jen v ř. 510 DAP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).