Hlavní navigace

Použití WC???

  • (neregistrovaný) 212.20.71.---

    1. 7. 2008 12:43

    Je daňově uznatelným nákladem poplatek za použití veřejného WC - řidiči autobusů nemají jinou možnost? (co DPH)
    Kde najít?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 7. 2008 13:27

      katka (neregistrovaný) 88.102.6.---

      Re: použití WC???
      Nevím, to určitě, jen diskutuju.
      Co takhle ZDPř § 24, odst. 2, písm. j) bod 1. Na základě tohoto lze uznat např. toaletní papír, tak nevidím důvod nepoužít tento paragraf na Váš případ.
      Snad ještě někdo poradí. :-))

    • 1. 7. 2008 14:02

      Karel (neregistrovaný) 195.122.213.---

      Re: použití WC???
      V pripade ridicu autobusu i nakladaku, pokud by prinesli uctenku tak to dam do nakladu.
      Pokud by to nekdo napadl, tak by byl na hlavu padly.

      I kdyz evidovat 5,-Kč za wc se mi zda trochu smesne :-)

    • 3. 7. 2008 9:38

      L. (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: použití WC???
      To je sice možná pro vás směšné, ale když na dané místo jede řidič 2xdenně 5 dní v týdnu, tak jemu už se to tak malá položka nezdá. Proplatíme jim to jednou za měsíc, vždy celkou částku dle dokladu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).