Re: Jak začíta číslovat faktury?
Neustále zde frfňám:
Sdělte jaký používáte SW a ti kteří jej také používají
jistě pomohou.
Re: Jak začíta číslovat faktury?
udělejte si takovou řadu jaká vám bude vyhovovat pokud nepoužíváte účetní SW tak Vám to je jedno.Já si čísluji FV2008001 podle toho kolik předpokládáte dokladů další je FV2008002 atd. a faktury přijaté FP2008001 počet míst za rokem podle toho kolik předpokládáte dokladů nebo FP200801, možností je mnoho nebo 01/2008, nebo 2008/01 to záleží na vás
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
Výše záloh na nemocenské pojištění, které zaplatí OSVČ v roce 2026
Špehování konkurence za pár stovek: Jak najít jejich slabiny a vytěžit z toho maximum
Mzdové účetnictví v roce 2025 aneb krátké ohlédnutí končícím rokem
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
7. 7. 2008 15:53
Dobrý den,
jak byste začali číslovat faktury? Vystavuji svou první fakturu v životě a myslím, že "Faktura č. 1" vypadá docela zvláštně :)
Také vím, že se číslo faktury používá jako variabilní symbol a nejsem si jistý, jestli variab. symbol může být jen "1"