Hlavní navigace

Zahraniční stravné - zaměstnanec Němec

  • (neregistrovaný) 62.77.88.---

    31. 7. 2008 10:41

    Dobrý den, prosím o radu. Máme zaměstnance, který má trvalé bydliště v Německu, je to obchodní zástupce a pracuje v Německu. Místo výkonu v pracovní smlouvě má však v ČR. Chci se jen ujistit, asi mu budeme muset zaplatit stravné, když tam pracuje celý měsíc? Nebere se ohled na to, že má v Německu trvalé bydliště?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 7. 2008 12:06

      j. (neregistrovaný) 88.103.84.---

      Re: Zahraniční stravné - zaměstnanec Něm
      V pracovní smlouvě mu stanovte pravidlené pracoviště pro účely cestovních náhrad Německo. Myslím, že je to §34 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).