Hlavní navigace

dodání zboží §7odst.2 a §64

  • (neregistrovaný) 88.146.213.---

    1. 8. 2008 9:35

    dobrý den, poprvé budeme prodávat zboží na slovensko plátciDPH.Zboží mu bude dopravovat dopravní služba.Jak budu faktturovat? Dle §7odst. 2 je místem plnění země kde se zboží nachází v době kdy odeslání nebo přeprava začíná. A vztahuje se na toto osvobození dle §64odst.1???? Bzdu fakturovat bez DPH. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).