Hlavní navigace

Dovoz zboží z EU - dodat. daň. přiznání

  • (neregistrovaný) 213.194.211.---

    7. 8. 2008 9:20

    Dobrý den,
    prosím o radu. Jsme měsíční plátci DPH, vedeme účto. V červnu jsme pořídili zboží z EU, faktura na 900 EUR přišla až nyní, ale s datem 30.6., v přiznání za červen ji nemáme, daň. povinnost to neovlivní. Musíme podat dodatečné daň. přiznán ? Dle § 103 zřejmě ano, že ? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).