Hlavní navigace

FO, neplátce DPH-prodej osobního vozu

  • (neregistrovaný) 77.78.118.---

    13. 8. 2008 11:25

    ahoj,
    četla jsem několik diskusí na téma prodej vozu, ale stále se mi to nějak motá. Jsem FO, neplátce DPH, auto koupeno za hotové, v roce 2007 poslední odpis. Je tedy zůstatková cena nula? teď bychom ho chtěli prodat. Mám vyřadit z majetku a pak prodat? zdaním částku prodeje nebo jen rozdíl prodeje a pořizovací ceny? a v §7 nebo §10?
    děkuji M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).