Re: DPH u notebooku z Anglie,
Tak Vám nezbývá než samovyměření z celkové ceny, ale musíte DPH vyměřit, jinak s tím už nic nenaděláte, DIČ myslíte své, nebo dodavatele?
Re: DPH u notebooku z Anglie,
O vrácení v Anglii se možná dá požádat, ale myslím,že byste se museli zaregistrovat u nich k DPH, myslím jako v Německu, možná jsou u nás firmy, které by to pro Vás udělali. Ale jedná se o takovou částku,že bych se s tím raději netrápila. Nebo je snažší pořídit opravený doklad od prodejce bez DPH? Nevím co je pro Vás snažší. Ř. DPH jsou správně a nulový výsledek také.
Re: DPH u notebooku z Anglie,
Tak mockrát děkuji, s vrtakou DPH se trápit nebudu - myslela jsem, že je to jednodušší, že to tam třeba potrvzené pošlu a pod.
Kamarád mi toiž tvrdil, že pokud je to z EU, že si u nás jen klasicky uplatním DPH na vstupu-jako bych to koupila u nás, proto jsem si nebyla jistá, co s tím.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Město omylem zvýšilo daň z nemovitostí u bytů, pokusilo se to hodit na berňák
Dva květnové svátky před námi. Během kterého nakoupíte a během kterého nikoli?
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
13. 8. 2008 12:56
zakoupili jsme noteb. v VB a máme fakturu na celkovou cenu 499 GBL /včetně 17,5 DPH/ - jak se to , prosím , vypočítá v dań. přiznání. A co ten rozdíl v procentech daní? Děkuji za radu.