Hlavní navigace

Minimální vyměřovací základ pro ZP?

  • (neregistrovaný)

    19. 8. 2008 10:44

    Převzala jsem mzdové účetnictví a zjistila jsem, že bývalá mzdovka zaměstnancům na zkráceném úvazku nepočítala ZP z minimálního vyměřovacího základu 8000,-, ale ze mzdy která jim vycházela např. 5000,-. Prosím o radu, zda počítala správně nebo jak tento problém vyřešit. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 8. 2008 10:49

      linda (neregistrovaný)

      Re: Minimální vyměřovací základ pro ZP?
      pokud měli jiného zaměstnavatele, tak se ZP z MVZ nepočítá.... Ale to potřebujete od tohoto druhého zaměstnavatele potvrzení, že za mu strhávají a platí minimální pojistné...
      Pokud jiného zaměstnavatele neměl a šli byste na kontrolu ZP, tak to zpětně zaplatíte + zaplatíte z toho penále

    • 19. 8. 2008 11:06

      hk (neregistrovaný)

      Re: Minimální vyměřovací základ pro ZP?
      A týká se to i DPČ?, zaměstnanec měl zaměstnavatele na plný úvazek, neuplatňoval u nás nic, měl 2.000,-měsíčně. Potvrzení od "hlavního" zaměstnavatele ale nemám. Mám si ho zpětně vyžádat?
      Děkuju

    • 19. 8. 2008 11:19

      linda (neregistrovaný)

      Re: Minimální vyměřovací základ pro ZP?
      Já jsem byla právě před měsícem na kontrole a když na přehledu narazili na někoho, kdo měl méně než min. mzdu, tak chtěli vědět, proč nemá dopočet ZP do MVZ... Samozřejmě si mohou vyhledat v centrální databázi, zda má tento človíček jiného zaměstnavatele, který to za něj platí, ale určitě bych chtěla potvrzení od "hlavního zaměstnavatele"

    • 19. 8. 2008 11:22

      hk (neregistrovaný)

      Re: Minimální vyměřovací základ pro ZP?
      Děkuju!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).