Hlavní navigace

Služba v ČR na movitých věcech

  • (neregistrovaný) 90.176.49.---

    19. 8. 2008 11:33

    Jak posoudit pojem "movitá věc" pro DPH při opravě provedené v ČR na jakékoliv potápěčstké výzbroji pro občana PL s DIČ. (Viz. §10 odst. 5 - práce na movité věci.) Může se daný paragraf použít i při opravě věci pod 3000,-, když má životnost delší než jeden rok, nebo když cenu ani neznám?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 8. 2008 12:01

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Služba v ČR na movitých věcech
      Jde o práci na movité věci. Pokud provádíte plátci z EU a on si vyveze do jiného čl. státu, pak si sám vypočte a přizná daň. Vy vystavujete DD bez DPH s odvoláním na § 10/5.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).