Hlavní navigace

DPH-firma sídlo v EU zárověň české DIČ

  • (neregistrovaný) 85.160.68.---

    20. 8. 2008 14:32

    Firma v ČR, plátce DPH, fakturuje za poskytnuté smluvní plnění dle smlouvy o nájmu reklamních ploch, firmě se sídlem v SK, která má slovenské IČO a české DIČ. Plnění se uskutečnilo v ČR. Jak se bude prosím vystavovat faktura? S DPH, nebo bez DPH a jen uvést v řádku 510?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 8. 2008 8:09

      anonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: DPH-firma sídlo v EU zárověň české D
      S DPH. Postupujete podle § 9.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).