Hlavní navigace

Cestovní náhrady

  • (neregistrovaný) 62.168.15.---

    21. 8. 2008 12:19

    Když pracovník udělá za jeden den více služebních cest /fůr -dovoz materiálu do továrny.a každá mu dělá 5 a více hodin,má nárok na dvě diety a nebo se hodiny nasčítávají a dá se jen jedna dieta???
    děkuji moc!!!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 8. 2008 14:31

      Iveta (neregistrovaný) 85.71.187.---

      Re: cestovní náhrady
      Pokud má výkon práce oblast, ze které materiál vozí (předpokládám, že se jedná o řidiče) pak by to neměla být služební cesta, ale normální pracovní poměr. Ale záleží na pracovní smlouvě. Jinak se hodiny sčítají. Iveta

    • 22. 8. 2008 14:56

      Vladimír 2 (neregistrovaný) 85.70.27.---

      Re: cestovní náhrady
      Jedná se opravdu o pracovní cestY nebo jednu cestU dle §42/1 a § 153/1 ZP?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).