Hlavní navigace

Kdy po VŠ do práce, aby se počítala

  • (neregistrovaný) 88.101.142.---

    22. 8. 2008 8:27

    Dobrý den,
    kdy musím nastoupit do práce po ukončení VŠ, aby se mi studia počítala do "odpracovaných let" potřebných pro důchod?
    Prosím o informaci, který zákon a jaký paragraf tuto skutečnost upravuje.
    Díky
    Martina

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 8. 2008 8:56

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: Kdy po VŠ do práce, aby se počítala
      Nyní toto řeší zákon 155/1995 o důchodovém pojištěn § 5.Už je ale parlamentem schválená novela a nikdo vám dnes neřekne co bude, až půjdetete do důchodu vy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).