Hlavní navigace

Chyba v zákoně 586/1992

  • (neregistrovaný) 89.190.67.---

    24. 8. 2008 9:02

    V § 6 odst. (9) jsou navíc uvedeny poslední 2 písmena. Odstavec (9) má správně končit písmenem t)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 8. 2008 13:06

      Vladimír 2 (neregistrovaný) 85.70.27.---

      Re: Chyba v zákoně 586/1992
      Máte na mysli zákon zveřejněný zde na BC?
      Tak nebuďte detajlista - něco přebývá, něco chybí:§1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).