Hlavní navigace

Zaměstnavatel - uznatelný výdaj

  • (neregistrovaný) 89.190.67.---

    24. 8. 2008 9:10

    Dobrý den,
    ze zákona č. 586/1992 Sb. účinného od 1.1.2008 zcela vymizela písmena zj a zo z § 24 odst. (2) týkající se uznání výdaje zaměstnavatele na příspěvky pen.připoj. a pojistného na živ.poj.
    Jak a kde je v současném znění zákona upravena možnost zaměstnavatele uplatnit si tyto příspěvky a toto pojistné?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 8. 2008 14:19

      hrošík (neregistrovaný) 89.176.36.---

      Re: zaměstnavatel - uznatelný výdaj
      http://www.allianz.cz/obcane/produkty/pojisteni-osob/danove-vyhody/

      zasílám odkaz. musíte si to stanovit ve vnitřním předpise, myslím § 24 písme j. odst. 5

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).