Hlavní navigace

Sleva na dani - ČID?

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    24. 8. 2008 21:19

    Může zaměstnavatel uplatnit slevu na dani na zaměstnance, který je poživatlem částečného invalidního důchodu?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 8. 2008 9:18

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: Sleva na dani - ČID?
      Pokud myslíte § 35 ZDP tak ano, pokud myslíte slevu poplatníka tak také ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).