Hlavní navigace

Odpovědný zástupce pr.vztah i fakturace?

  • (neregistrovaný) 82.142.93.---

    26. 8. 2008 10:25

    Prosím o radu, odpovědný zástupce s.r.o. je i společník firmy. Je zaměstnaný u firmy na hlav.prac. poměr jako montér. Zároven chce fakturovat odpovědného zástupce jako fyzická osoba. Přijde mi to divné. Nebude to divné, že má jako montér třeba 20.tis. hrubého a zároven si bude fakturovat třeba 30 tis. Kč za odpovědného zástupce při montážích???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 8. 2008 10:27

      pája (neregistrovaný) 81.19.43.---

      Re: Kolikrát ještě to samé?
      >Prosím o radu, odpovědný zástupce s.r.o. je i
      >společník firmy. Je zaměstnaný u firmy na hlav.prac. poměr
      >jako montér. Zároven chce fakturovat odpovědného zástupce
      >jako fyzická osoba. Přijde mi to divné. Nebude to
      >divné, že má jako montér třeba 20.tis. hrubého a zároven
      >si bude fakturovat třeba 30 tis. Kč za odpovědného
      >zástupce při montážích???

    • 26. 8. 2008 10:28

      Jana (neregistrovaný) 82.142.93.---

      Omlouvám se, ale pořád nevím toto jde???
      >>Prosím o radu, odpovědný zástupce s.r.o. je i
      >>společník firmy. Je zaměstnaný u firmy na hlav.prac.
      >>poměr
      >>jako montér. Zároven chce fakturovat odpovědného
      >>zástupce
      >>jako fyzická osoba. Přijde mi to divné. Nebude to
      >>divné, že má jako montér třeba 20.tis. hrubého a
      >>zároven
      >>si bude fakturovat třeba 30 tis. Kč za odpovědného
      >>zástupce při montážích???

    • 26. 8. 2008 10:29

      Jana (neregistrovaný) 82.142.93.---

      Dozvěděla jsem se jen, co je odp.zástupc
      >>>Prosím o radu, odpovědný zástupce s.r.o. je i
      >>>společník firmy. Je zaměstnaný u firmy na hlav.prac.
      >>>poměr
      >>>jako montér. Zároven chce fakturovat odpovědného
      >>>zástupce
      >>>jako fyzická osoba. Přijde mi to divné. Nebude to
      >>>divné, že má jako montér třeba 20.tis. hrubého a
      >>>zároven
      >>>si bude fakturovat třeba 30 tis. Kč za odpovědného
      >>>zástupce při montážích???

    • 26. 8. 2008 10:38

      Lada (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Dozvěděla jsem se jen, co je odp.zás
      Společník ani jednatel společnosti nic nefakturují.
      Vše dělají z titulu své funkce.
      Všechno je §6.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).