Hlavní navigace

Umělci - SP,ZP a daně

  • (neregistrovaný) 81.19.3.---

    26. 8. 2008 13:39

    Dobrý den, kamarádka začíná podnikat.Řekli jí, že patří pod umělce. Nevím, co s tím. Jak je to u SP, ZP - předpokládám že jako u živnostníků. Ale co daně ? Pokud to není §7, tak pod co spadají? A vztahují se na ně pak paušální výdaje ? Děkuji za odpověď. Ona chce jezdit po školkách a hrát dětem divadlo.Jen pro info.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).