Hlavní navigace

Předčasný prodej vozu na leasing

  • (neregistrovaný) 88.101.186.---

    27. 8. 2008 7:41

    Dobrý den, tento rok jsem si v 2/2008 vzal leasing na vůz který si dám letos do nákladů, ale př. rok cca 1/2009 chci vůz prodat a koupit si jiný na úvěr. Rozumím tedy dobře tomu že když si dám letos u vozu 200.000,- náklady tak př. rok to budu muset dodanit a dát si tedy 200.000,- do příjmů a dále si dám př. rok do nákladů nový vůz co budu mít na úvěr tedy 1/5 z pořizovací ceny? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 8. 2008 8:37

      Sn (neregistrovaný) 88.101.135.---

      Re: Předčasný prodej vozu na leasing
      Ano.....viz §24 odst.4 zákon DP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).