Hlavní navigace

PRIJATY DAR od pravnicke osoby

  • (neregistrovaný) 194.203.215.---

    27. 8. 2008 14:47

    Dobry den,
    Moc rada bych poprosila o radu, kde pravdepodobne v zakonne o DzP bych nasla zminku o darech prijatych od PO?
    Resime problem s tim, ze nam z Nemecka posilaji pouzity majetek zadarmo a ja si myslim, ze by se to melo na zaklade nejakeho postupu ocenit.
    Muzete me s tim nekdo pomoct? Jaky zakon bych mohla pouzit na oceneni hmotneho majetku?

    Predem dekuji za pomoc Renca

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 8. 2008 23:40

      Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: PRIJATY DAR od pravnicke osoby
      Na ocenění bych vzala § 29 odst. 1e) ZDP. Účtování na 413.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).